WORKNC Licence

WORKNC Viewer

WORKNC Viewer umožňuje otvírat projekty a zobrazovat jejich obsah.

WORKNC Shop Floor Editor

WORKNC Viewer s překladem Post Procesorem umožňuje otvírat projekty, zobrazovat jejich obsah a vytvářet NC kódy z existujících výpočtů.

WORKNC CAD Licence

WORKNC CAD Licence umožňuje manipulovat s CAD daty.

WORKNC 2D Licence

WORKNC 2D Licence se všemi 2,5D strategiemi plus strategie Globální Hrubování. Dále obsahuje 5 oken Přípravy (projektů), 5 CAD oken a 1 výpočtové okno. 

WORKNC 2D Positional Licence

WORKNC 2D Licence se všemi 2,5D strategiemi plus strategie Globální Hrubování a 3+2-osé obrábění. Dále obsahuje 5 oken Přípravy (projektů), 5 CAD oken a 1 výpočtové okno.

WORKNC 3X Licence

WORKNC Limited 3X Licence, se všemi 2,5D strategiemi, výběrem 15 3D dokončovacích strategií, obrábění rovinných ploch a Globálním hrubováním. Zahrnuje 5 oken pro přípravu, 5 CAD oken, 1 okno pro výpočet.

WORKNC 3X Positional Licence

WORKNC Limited 3X Licence, se všemi 2,5D strategiemi, výběrem 15 3D dokončovacích strategií, obrábění rovinných ploch, Globálním hrubováním a 3+2-osé obrábění. Zahrnuje 5 oken pro přípravu, 5 CAD oken, 1 okno pro výpočet.

WORKNC Full 3X Licence

WORKNC Full 3X Licence, se všemi strategiemi. Zahrnuje 5 oken pro přípravu, 5 CAD oken, 1 okno pro výpočet.

WORKNC Full Licence

WORKNC Full Licence, se všemi strategiemi plus 3+2-osé obrábění. Zahrnuje 5 oken pro přípravu, 5 CAD oken, 1 okno pro výpočet.