Automotiv

WORKNC neustále prokazuje své služby v automobilovém průmyslu již od 80. let.

Přední výrobci automobilů hlásili díky WORKNC výrazné snížení dodací lhůty a zlepšení kvality. WORKNC nabízí uživatelsky přívětivé prostředí, snadnou ovladatelnost, rychlé výpočty a možnost snadného integrování do současného firemního systému.

WORKNC přináší výhody v celém dodavatelském procesu. Firmy specializující se na modely a Cubing modelů, potřebují mít kontrolu nad směry obrábění. To může mít vliv na vzhled hotového výrobku. V mnoha případech jsou ruční dokončovací práce nepřijatelné, takže spolehlivost a univerzálnost WORKNC je obzvláště důležitá.

V tomto odvětví je spoleh na interpretaci CAD dat naprostou nutností. Schopnost WORKNC manipulovat s návrhy a připravit je pro výrobu je jedním z klíčů k úspěchu.

Nástroje a výroba forem jsou velkou součástí automobilového průmyslu. S WORKNC správou CAD dat jsou snadno dostupné techniky pro maximalizaci řezné rychlosti a optimalizaci drah. Což výrazně přispívá k rychlejší výrobě a vyšší produktivitě.

S rozšířením o WorkPLAN může být tento proces posunutý na zcela jinou úroveň. Tento systém zajišťuje hlavní funkce ERP (plánování podnikových zdrojů), ale zároveň je specificky orientovaný na zakázkovou, projektově zaměřenou výrobu, technické popř. konstrukční kanceláře tak, aby umožňoval automatizovat a řídit klíčová místa projektů. Postará se o ocenění nabídek, sledování kalkulací, rozpočtů, vedení zakázek, řízení a plánování kapacit výroby, management odpracovaného času a docházky, sledování kvality, vedení nákupu, skladů a veškeré potřebné analýzy.