Přehled produktu

Software WORKNC CAM je přední automatický CNC software pracující s plošnými nebo objemovými modely průmyslových forem, zápustek a nástrojů pro CNC programování od 2D až 5osé obrábění.

WORKNC je jeden z nejlepších CAM softwarů, který vylepšuje všechny konstrukční a výrobní systémy tím, že poskytuje velmi spolehlivé, efektivní a snadno programovatelné dráhy nástroje, což vede k vysoké produktivitě a bezpečnosti.

WORKNC Licence

Snadno použitelné, vysoce výkonné CAD / CAM řešení pro obrábění složitých tvarů, WORKNC spojuje jednoduchost použití, rychlé výpočty, spolehlivost dráhy nástroje …

WORKNC Doplňky

Výrobci forem a zápustek, výrobci nástrojů, výrobci prototypů, výrobci nástrojů pro lisování a střižných nástrojů jsou již dlouhou dobu seznámeni s výkonnou funkčností WORKNC.

WORKNC Pokročilé funkce

Paralelní zpracování až 4/16 procesů, Extra Workzone Výpočet modul, který umožňuje výpočet v jednom dalším projektu zároveň.

WORKNC Interface

WORKNC Interface řeší problémy s kompatibilitou s CAD systémy Vašich zákazníků. Snižte nebo odstraňte problémy správy dat mezi zákazníky a Vaší provozovnou. 

DESIGNER

DESIGNER vyplňuje mezeru mezi CAD a CAM. Od konstrukce upínacích prvků až po opravu a úpravu dílů je DESIGNER jedinečným CAD řešením přípravy geometrie pro výrobu.