Strojírenství

Postup z objednávky na hotový výrobek vyžaduje značné množství odborných znalostí …

Konstrukční údaje mohou být dodány v mnoha podobách, včetně IGES, STEP a mnoho dalších nativních formátech CAD. Úspěšný import dat zákazníka je jen první krok. Povrchy a modely mohou potřebovat opravu, a design může vyžadovat před zahájením výroby změnu.

WORKNC obsahuje výkonné nástroje pro usnadnění všech těchto úkonů. Tento software je schopen provádět logické operace, vyplnit mezery povrchu, analyzovat úkosů, a vytvořit rozdělené linky a mnoho dalšího …

Jakmile je díl nebo forma připravena pro výrobu, WORKNC může rychle a automaticky vytvářet dráhy nástroje. Stávající metody lze ukládat a znovu použít, spolu se zachycenými znalostmi a zkušenostmi inženýra. Všechny dráhy nástroje WORKNC byly navržen tak, aby poskytovaly optimalizované a bezpečné řezné podmínky při zachování funkce pro zamezení kolizí a zajištění spolehlivosti i pro ty nejsložitější 5 osé dráhy. Pomáhá tedy uživatelům vytvářet vysoce kvalitní výrobky s minimálním úsilím v celém výrobním procesu.

WorkPLAN solutions, může také pomoci inženýrům řídit proces sledování konstrukčních prací, odpracovaných hodin, výdaje a průběh výroby. Tento systém umožní manažerům výrobu plánovat a sledovat v reálném čase. Což jim umožňuje dodávat produkty včas a s plánovaným ziskem.