Výroba forem a nástrojárny

Všechny softwarové produkty WORKNC byly původně vyvinuty pro výrobce forem a nástrojárny…

Rychlé obrábění složitých tvarů z houževnatých materiálů a neustálá manipulace s velkými CAD soubory jsou nejčastější požadavky tohoto odvětví.

WORKNC má výkonné CAD nástroje pro import dat, opravu a analýzu povrchů, vytváření dělících rovin a úpravy geometrie připravené k výrobě. Obráběcí metody mohou mít spoustu podob, všechny jsou ale zaměřeny na jednoduché ovládání, rychlé a efektivní obrábění, predikci kolizí a vysoce kvalitní povrch po obrobení. Například Trochoidní obráběcí dráhy, které umožňují rychlé obrábění tvrdých materiálů pomocí vysokorychlostního obráběcího stroje, přičemž zároveň přispívá ke zlepšení povrchu obráběných ploch a delší životnosti nástroje.

Pracovní plán řešení, řešení ERP výrobní řízení jsou určeny pro zakázkovou výrobu a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly činnostem pro samotnou výrobu i výrobci nástrojů. Zahrnují všechny aspekty podniku od cenových nabídek až po dodání a poprodejní servis, software sleduje celý životní cyklus úlohy, kontrola výkonnosti oproti původnímu plánu maximalizuje ziskovost.

WorkPLAN zajišťuje hlavní funkce ERP, je specificky orientovaný na zakázkovou, projektově zaměřenou výrobu, technické popř. konstrukční kanceláře tak, aby umožňoval automatizovat a řídit klíčová místa projektů jako jsou ocenění nabídek, sledování kalkulací, rozpočtů, vedení zakázek, řízení a plánování kapacit výroby, management odpracovaného času a docházky, sledování kvality, vedení nákupu, skladů a veškeré potřebné analýzy.