Lékařství

CAD návrh lze pomocí WORKNC extrahovat a opravit pro výrobu. Obrábění v 5 osách urychluje produkci a maximalizuje přesnost částí, které mohou být nepříznivě ovlivněny nastavováním při více operacích.

Pro některé aplikace mohou být digitalizovaná data získávána z jednotlivého pacienta. WORKNC může tyto informace použít k sestavení kompletního modelu a pro obrábění výsledné plochy. Snadnost použití a rychlost zpracování umožňuje dosáhnout konečný výsledek rychle a jednoduše, což přispívá k rychlosti zpracování. Pro lékařské a zubní zařízení jsou jednotlivé díly často malé a složité, a proto vyžadují sofistikované formy a vysokou přesnost. Obrábění s WORKNC umožňuje rozeznat jemné detaily s velmi malými nástroji. Navíc software umožňuje vytvářet jednotlivé elektrody přímo z CAD modelu.

WORKNC DENTAL je leader ve spolehlivosti a produktivitě v oblasti automatického frézování zubních protéz.

WORKPLAN zajišťuje hlavní funkce ERP, je specificky orientovaný na zakázkovou, projektově zaměřenou výrobu, technické popř. konstrukční kanceláře tak, aby umožňoval automatizovat a řídit klíčová místa projektů jako jsou ocenění nabídek, sledování kalkulací, rozpočtů, vedení zakázek, řízení a plánování kapacit výroby, management odpracovaného času a docházky, sledování kvality, vedení nákupu, skladů a veškeré potřebné analýzy.