Obecná mechanika

Zahrnuje rozmanitou škálu odvětví a produktů, které se mohou velmi lišit …

Optimalizaci výrobního procesu a maximalizaci výnosů v takovém rozsáhlém prostředí, představuje zvláštní výzvu. CAD data a návrhy mohou přijít v mnoha různých podobách, od skic až po pevné povrchové modely. WORKNC zahrnuje kreslící a modelovací nástroje a disponuje rozhraním pro všechny přední CAD systémy, což zajišťuje kompatibilitu se soubory zákazníků.

V tomto průmyslu, se mohou komponenty lišit také tvarově. Od 2D prizmatických tvarů až po obrábění v 5-ti osách. WORKNC je ideální CAM nástroj pro toto prostředí, umožňuje snadné programování ve 2D i 3D. WORKNC nabízí velice univerzální řešení, uživatelé mohou začít s 2D, následně migrovat do 3D a nakonec přidat 5-osé obrábění nebo drátové eroze.

Obecná mechanika má na trhu vysokou konkurenci, takže je potřeba zajistit co nejpřesnější kalkulaci. S tím Vám může být výrazně nápomocný systém WorkPLAN od společnosti Hexagon. Postará se o ocenění nabídek, sledování kalkulací, rozpočtů, vedení zakázek, řízení a plánování kapacit výroby, management odpracovaného času a docházky, sledování kvality, vedení nákupu, skladů a veškeré potřebné analýzy.